На Волині готуються обрати нового голову Ради

27 января 2014
2507 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3334.jpg

На Волині триває підготовка до проведення сесії обласної Ради, під час якої планується обрати нового голову, представника опозиційних депутатів.

Про це розповів представник Громадянської ініціативи Третя Українська Республіка Володимир Бондар.

За його словами, оскільки губернатор Борис Климчук та голова обласної Ради Володимир Войтович написали заяви про відставку, область фактично залишилася без керівництва.

«У такому випадку єдиним легітимним органом влади на Волині є проголошена минулого тижня Народна Рада», - заявив Бондар.

Він також повідомив, що для роботи працівників обласної держадміністрації немає ніяких перешкод, тому ні про яке захоплення адмінбудівлі не може йтися. Він нагадав, що ще під час так званого штурму обладміністрації народом міліція відмовилася застосовувати силу проти людей.

Бондар повідомив, що для підтримки порядку в регіоні були створені загони народної самооборони. Крім цього, триває цілодобове чергування біля військової частини внутрішніх військ. «Ми вже протягом тижня не випускаємо їх виїхати на Київ. Побудували там барикади», - повідомив він.

Нагадаємо, що 24 січня мітингувальники зайняли будівлю облдержадміністрації, не зустрівши опору з боку міліції. Під тиском протестувальників у відставку подав місцевий голова Борис Климчук. Він заявив, що пішов на такий крок, щоб уникнути кровопролиття.

Пізніше мітингувальники проголосили владу народної Ради і заборонили діяльність партії Регіонів і компартії.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиОппозиция признала, что досрочные выборы в Украине невозможны

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Политические статьиСтавки на президентские выборы США 2016 в букмекерских конторах

ВыборыВыборы-2014: 12 кандидатов будут представлены во всех окружных избирательных комиссиях

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk