Нацбанк України вперше за півтора року знизив курс гривні

7 февраля 2014
6993 просмотра Голосов: 1 Автор:Евген Скил
article3643.jpg

Національний банк України знизив курс гривні по відношенню до долара США на 70 копійок — до 8,708 гривні за долар. Про це написано на сайті регулятора.

Офіційний курс долара був підвищений вперше за півтора року. Минулого разу курс гривні по відношенню до долара знижувався в липні 2012 року.

Разом з доларом подорожчали і інші валюти. Зокрема, вартість європейської валюти зросла на 90 копійок — до 11,75 гривні, а англійського фунта — на 1,17 гривні. Тепер один фунт коштує 14,18 гривні. Російський рубль подорожчав більш ніж на дві копійки — до 25 копійок.

Нацбанк України до того ж обмежив з сьогоднішнього дня, з 7 лютого, деякі валютні операції на міжбанківському ринку. Регулятор відзначив, що це рішення носить тимчасовий характер і має на меті сприяння стабільності фінансової системи.

За відомостями сайту Minfin.com.ua, 7 лютого курс долара на міжбанківських торгах на Україні досяг 8,88 гривні, а євро — 11,98 гривні. На міжбанківських торгах гривня дешевшає по відношенню до долара з осені 2013 року. З кінця жовтня минулого року по кінець січня українська валюта втратила по відношенню до долара 3,61 відсотка вартості.

Вартість гривні знижується на тлі економічної кризи на Україну. У країні скорочуються золотовалютні резерви, що в свою чергу, послаблює національну валюту. Труднощі в економіці відбуваються під час політичної кризи, викликаної спочатку раптовою відмовою президента Віктора Януковича від євроінтеграції, а потім — прийняттям Верховною Радою низки «репресивних» законів.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ НБУ считают ситуацию с валютой в Украине, управляемой

Новости БизнесаНБУ заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та дострокового погашення кредитів

Новости БизнесаНацбанк установил курс доллара на уровне 8,55 гривен за 1 доллар

ОбществоЭксперты рассказали, что влияет на девальвацию гривны

Новости ПолитикиКабмін прогнозує зростання резервів НБУ до 24 мільярдів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk