Найгіршим злочином України за роки незалежності є побиття демонстрантів - правозахисник

30 декабря 2013
3422 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2527.jpg

 Відсутність розслідування застосування сили "Беркутом" під час розгону мітингувальників 1 грудня може тільки обурювати. Про це заявив голова правління Української Гельсінкської групи з прав людини Євген Захаров, повідомляє.

"Я, здавалося б, за багато років вже давно звик до того, що українська прокуратура вкрай погано розслідує насильницькі злочини, вчинені міліцією. І, тим не менш, мене вразила практично повна відсутність розслідування незаконного застосування сили "Беркутом" 1 грудня", - сказав він.

"Ми всі дивилися відео з демонстративним і жорстоким побиттям демонстрантів без будь-яких законних підстав. Я вважаю, що не було за всі роки незалежності більш серйозного злочину, вчиненого агентами держави", - підкреслив він.

На думку правозахисника, розслідувати цю справу насправді неважко - потрібно лише захотіти.

"Але розслідування проводити не хочуть. І відповіді на питання, хто дав злочинний наказ, хто буде притягнутий до відповідальності, чому бійці "Беркута" застосовували тортури - як і раніше немає, хоча це злочин бачив весь світ", - заявив Євген Захаров.

"Режим, що дозволяє собі так діяти, - приречений", - резюмував правозахисник.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_najgirshim-zlochinom-ukrajini-za-roki-nezalezhnosti-e-pobittya-demonstrantiv-pra/534720">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk