Невідомі розгромили вночі гуртожитки у Києві і викрали понад 50 осіб - Генпрокуратура

22 января 2014
2349 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3177.jpg

Генпрокуратура заявляє, що вночі в київських гуртожитках невідомі здійснили масові погроми і викрали більш як 50 осіб.

За даними відомства, протягом ночі в гуртожитках на вулицях Щербакова, Спаській, Обсерваторній, Старовокзальній та Богданівській в Києві невідомі особи здійснили масові погроми, вибивали двері і вікна і викрадали людей. У цей час активісти Автомайдану перекривали дороги, блокуючи, таким чином, органам міліції доступ до гуртожитків.

"Протягом ночі було викрадено більш як 50 осіб. За свідченнями очевидців, їх жорстоко били і вивозили в невідомому напрямку. Деякі з них зараз перебувають у приміщеннях КМДА та Будинку профспілок. Місцеперебування інших громадян невідоме", - йдеться в повідомленні Генпрокуратури в середу, 22 січня.

Відомство зазначає, що події останніх годин в Києві свідчать про посилення агресії з боку представників екстремістськи налаштованих угруповань та інших об'єднань стосовно правоохоронців і мирних громадянам. «Для посилення суспільної напруги в столиці, учасники екстремістських угруповань розгулюють вулицями міста, озброївшись палицями і металевими прутами, завдають тілесні ушкодження мирним громадянам, підпалюють автомобілі», - йдеться в заяві.

Також на трасі Київ-Житомир цієї ночі було спалено намети для обігріву водіїв.

Сутички між мітингувальниками та правоохоронцями відбуваються в центрі Києва з неділі, постраждали десятки людей з обох сторін. Раніше повідомлялося, що активні учасники мітингів затримували у Києві «тітушок» - хлопців спортивної статури, яких вважають провокаторами.

Похожие статьи:

ПроисшествияБахчисарайскую воинскую часть, где похитили командира, сегодня захватывают

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости УкраиныСправа Булатова. Прокуратура просить не політизувати процес

Новости УкраиныГенпрокуратура завела по Криму вже 46 кримінальних справ

Новости УкраиныПроросійські сепаратисти Аксьонов і Константінов - ГПУ санкціонувала затримання

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk