Нова редакція закону "Про здійснення державних закупівель"

13 марта 2014
6719 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4159.jpg

Про це сказано в оприлюдненому на сайті міністерства проекті нової редакції закону «Про здійснення державних закупівель».

Запропоновано скасувати необхідність обов'язкового розміщення інформації в державному офіційному друкованому виданні з питань держзакупівель і в міжнародному інформаційному виданні з питань держзакупівель, залишивши при цьому обов'язковість оприлюднення цієї інформації на веб-порталі вповноваженого органу.

У міністерстві зазначили, що ця норма дасть можливість зробити більш доступною інформацію про держзакупівлі і заощадить бюджетні кошти, що витрачаються на опублікування такої інформації.

У новій редакції закону Мінекономіки пропонує скоротити з 44 до 9 перелік випадків, на які не поширюється чинність закону з метою запобігання безконтрольному використанню державних коштів.

Крім того, запропоновано законодавчо визначити юридичних осіб (їх об'єднання) і випадки, при яких застосовуються норми закону.

Також запропоновано адаптувати процедури закупівлі в одного учасника відповідно до практики застосування подібної процедури в європейських країнах і скоротити перелік підстав для застосування неконкурентної процедури з метою зменшення випадків її застосування.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваПочему украинские аграрии не могут нормально работать

Коммунальные предприятияУкраїнці потрапили в іпотечну пастку

Новости ПолитикиОпозиція: Янукович затягує з підписанням закону про звільнення євромайданівців

Новости Сельского хозяйстваЗерновой НДС: Кабмин "выруливает" на невозмещение

Новости ПолитикиЯнукович підписав закон про звільнення євромайданівців

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk