Новорічний прогноз на 2016 рік від Vremya.eu

31 декабря 2015
2706 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article11551.jpg

Україна останніми роками переживає свої найважчі часи.

Країну можуть чекати гучні відставки в уряді, перевибори до парламенту, зростання курсу долара і шанси на впровадження безвізового режиму з Європейським Союзом.

Один з експертів припустив, що в лютому до порядку денного може бути включена відставка прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, замінити якого захочуть відразу кілька кандидатів. Володимир Фесенко підкреслив, що восени є ймовірність проведення дострокових виборів у Раду. Говорячи про ситуацію в зоні АТО, аналітики відзначили, що конфлікт буде заморожений. Що стосується долара, то зміцнення нацвалюти в 2016 році експерти не чекають. «Гривня продовжить своє падіння», — констатував експерт Богдан Зварич.

Є й гарні новини, що стосуються безвізового режиму з ЄС. За прогнозами експертів, він може запрацювати вже найближчої осені. «За Європою залишилося політичне рішення», — сказав політолог Кость Бондаренко.
Я хочу додати, що нашу державу чекають великі зміни. 2016 рік для України має стати проривом у багатьох галузях. В Україні повинні зрости соціальні виплати та зменшитись прояви корупції, про що так просять політики провідних держав.

У Мінфіні України спрогнозували можливі економічні показники на майбутній рік, які стали основою при формуванні бюджету. В уряді заявили, що в новому році курс долара не перевищить 24,4 гривні, але, на думку аналітиків, долар коштуватиме куди дорожче.

Україна не повинна припиняти співпрацю з МВФ, інакше економіку країни очікує крах. Також її може зруйнувати нестабільна ситуація на Донбасі.

Похожие статьи:

Новости УкраиныСвітовий банк погіршив прогноз спаду економіки України

Новости Сельского хозяйстваУкраїна знову збере великий урожай зерна, – прогноз

Новости Сельского хозяйстваМировые цены на нефть выросли на нестабильности в Южном Судане

Политические статьиЧто говорят эксперты о судьбе гривны

ОбществоСланцеві землетруси в США можуть стати сильнішими

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети