Опозиції не вдасться підштовхнути народ до банківських бунтів - експерт

6 января 2014
2593 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2661.jpg

Експерт наголошує, що подібні акції є мертвонародженими. «Страйки і протести можуть бути ефективними в колі однієї невеликої бізнес-структури. Якщо ж говорити про те, що опозиція хоче закликати людей нашкодити своїми руками собі ж, то люди навряд чи підуть на це», - говорить Кушнірук.

Експерт зазначив, що велика частина українців розміщує депозитні вклади для того, щоб хоч якось, за рахунок відсотків, поліпшити своє фінансове становище. «В основному - це люди середнього і низького достатку. І я дуже сумніваюся, що опозиціонерам вдасться переконати людей нашкодити собі заради політичних ідей і гасел», - підсумував Борис Кушнірук.

Експерт зазначив також, що за підсумками року банки помітно наростили свої депозитні портфелі, оскільки народ повірив у стабільність національної валюти.

Нагадаємо, нещодавно активіст і координатор «Спільної справи» Олександр Данилюк повідомив на своїй сторінці у Facebook, що противники чинного режиму готують одразу кілька масових акцій у новому році. «Паралельно з всеукраїнським страйком готується кампанія з одночасного зняття громадянами коштів з банківських рахунків», - написав Данилюк.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk