Опозиціонери вивозять "беркутівців" з Києва

21 февраля 2014
2644 просмотра Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3877.jpg

Нардеп Анатолій Гриценко попередив Майдан, що він вивозить «беркутівців» з Києва.

Разом з однопартійцем — депутатом Олегом Канівцем ми зараз вивозимо з Києва підрозділи «Беркута» — одеських, севастопольських, херсонських і вінницькких, які прийняли рішення припинити охорону АП на Банковій і в колоні прямують до місць постійної дислокації згідно з прийнятою вчора Постановою Верховної Ради.

Крім «Беркута», в колоні регіональні підрозділи Південного територіального командування Внутрішніх військ. Загальна чисельність — близько 800 осіб. А всього охорону кварталу на Банковій залишають 1100 військовослужбовців Внутрішніх військ — і їдуть додому в регіони.

Командири «Беркута» публічно заявили журналістам, що вони присягали на вірність українському народові, а не окремим політикам або олігархам. Вони не бояться бути звільненими з посад, але злочинних наказів своїм підлеглим не віддадуть. Щоб уникнути конфліктів з протестуючими на блок-постах за маршрутом, колону «Беркуту» та Внутрішніх військ ми з Канівцем супроводжуємо до Умані, далі вони доберуться самі. Командири «Беркута» та Внутрішніх військ нам довірилися, і ми повинні зробити свою справу чесно — гарантувати їм безпеку повернення додому.

Вибачте, що не голосуватимемо сьогодні в Раді. Але, повірте, вивід «Беркута» зі столиці — це зараз набагато важливіше, ніж наші два голоси під куполом. Дякуємо за розуміння, — зазначив він.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk