Після звільнення вулиць та будівель влада Києва займеться їх відновленням - Макеєнко

29 января 2014
2792 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3404.jpg

Влада Києва почне відновлювати дороги, будівлі та парки міста, пошкоджені внаслідок заворушень, відразу після врегулювання політичної ситуації та звільнення вулиць та будівель, запевнив новий голова київської адміністрації Володимир Макеєнко.

За його словами, після врегулювання політичної ситуації та звільнення вулиць та адміністративних будівель столиці, які були захоплені радикально налаштованими протестувальниками, влада Києва почне вирішувати питання, пов'язані з відновленням порядку у столиці. Зокрема, мова йде про ремонт доріг, відновлення будівель та парків. Макеєнко вважає, що в Україні достатньо спонсорів, які готові вкласти кошти у відновлення столиці.

Новий голова київської адміністрації вірить, що також вдасться мирним шляхом звільнити будівлю КМДА. "Я в це не вірю (у те, що не звільнять будівлю КМДА - ред.). Я впевнений, що ми всі, як громадяни України хочемо спокою для всієї країни, для киян. У нас немає іншого виходу, ми домовимося. Я у цьому впевнений", - заявив Макеєнко, відповідаючи на питання, чи вдасться владі та опозиції домовитися про звільнення київської міськадміністрації.

Він вважає, що стабілізація політичної ситуації в Україні дозволить прийняти бюджет столиці. "На сьогоднішній день завдання номер один - це прийняття бюджету міста та боротьба зі снігом", - додав Макеєнко.

Похожие статьи:

РелизыПереименование.12 улиц Киева получат новое название

Новости КиеваУ Києві 1 лютого відбудеться Форум Євромайданів України

Новости УкраиныМилиция в Киеве сознательно атаковала медиков и журналистов

Новости Политики​Вице-премьер РФ предлагает госсекретарю США провести встречу с Веркой Сердючкой

Новости Сельского хозяйстваКиев продает свою часть свинокомплекса "Калита"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk