Переговори влади з представниками протестних груп Майдану можуть виявитися більш продуктивними, ніж з опозицією - політолог

6 февраля 2014
3262 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3642.jpg

«Влада вже почала прямі переговори з Майданом і його лідерами. Вони можуть бути досить ефективними в тому сенсі, що можна просунутися далеко вперед у питаннях звільнення захоплених приміщень, розблокування вулиць. Є люди, які в середовищі Майдану більш впливові, ніж опозиційні партійні лідери. Тим більше, у представників Майдану немає політичних амбіцій, вони готові домовлятися на певних умовах. Тому перспективи досягнення компромісу з активістами Майдану вищі, ніж з політиками », - сказав він.

Він додав, що Майдан не зовсім довіряє представникам парламентської опозиції, тому його активісти виступають за включення їх у переговорний процес, щоб відкинути можливість досягнення домовленостей, які неприйнятні для учасників акцій протесту. На думку Погребинського, така ймовірність існує, оскільки лідери опозиції дуже зацікавлені у формуванні уряду. «Посади в уряді цікавлять лідерів опозиції, але не цікавлять учасників протестів», - додав політолог.

Водночас Погребинський зазначив, що акції протесту так і не отримали широкої підтримки більшості українців, що суттєво послаблює положення опозиційних політиків і організаторів протестів й змушує їх розраховувати на допомогу із Заходу та зовнішній тиск на представників української влади.

«Майдан не використав і 10% інструментів мирного протесту, хоча його лідери і стверджують, що всі можливості вичерпані. Є перспективи мирного протесту. Але його не використовують, бо не розраховують на реальну підтримку більшості населення, а покладаються на тиск, на владу своїх західних спонсорів, опікунів, які можуть використовувати санкції тощо», - резюмував він.

Похожие статьи:

Новости УкраиныОпозиція домовилася з Януковичем припинити силове протистояння і відпустити всіх затриманих – Кличко

Новости УкраиныПропозицію Януковича зайняти посади в уряді не прийнято і не відкинуто, рішення буде спільним - Яценюк

Новости ПолитикиЯнукович вважає, що для зміни Конституції треба від місяця до півроку - Кличко

Новости УкраиныПредставник президента бачить вихід з кризи у діалозі влади і опозиції

Новости УкраиныУкраїна веде переговори із ЄС та ОБСЄ про посередництво у врегулюванні кризи - Азаров

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk