По всій Україні запустять Free Wi-Fi

1 января 2016
2652 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11557.jpg

Точки доступу WI-FI по всій Україні ще недавно здавалося недосяжною науковою фантастикою, але от, схоже, і її почали втілювати в реальність.

 Медіахолдинг «ВОЛЯ» вирішив запустити wi-fi по всій країні. З цією метою компанія придбала бездротову мережу «Норматек Інк», яка входила в сферу впливу сім'ї екс-віце-прем'єра з питань національної безпеки і оборони Володимира Сівковича. 

Зараз ТОВ «Телесвіт» стало єдиним акціонером компанії зі статутним фондом 23600000 грн. 23 грудня дозвіл на цю угоду дав Антимонопольний комітет України. Втім, чи буде WI-FI запущений, і коли, точно не повідомляється, оскільки представники компанії «ВОЛЯ» операцію поки не коментують.

Гіпотезу про використання бездротової мережі для такого рішення висунув директор «Норматек» Володимир Шалейко. Він же підтвердив, що операція буде остаточно закрита вже в 2016 році — судячи з усього, тоді ж і з'являться подробиці.

До слова, Во́ля (Во́ля ка́бель) — група телекомунікаційних компаній, представлена в 21 регіоні, в тридцяти чотирьох містах України.Група надає послуги кабельного телебачення (в тому числі HDTV та за технологією OTT Smart TV), широкосмугового доступу в Інтернет, хостингу серверів та хмарні сервіси. Компанія належить американським інвестиційним фондамSigmaBleyzer, Providence Equity Partners, Goldman Sachs та Eton Park Capital Management.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 2

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети