Поляки підтримують в Україні антипольські сили - ЗМІ

30 января 2014
2688 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3419.jpg

Як кажуть, кінь такий, як кожен бачить, але не кожен розуміє, чому він такий. В Україні панує олігархічний режим. Олігархи проникли в усі куточки політичної сцени за винятком ніші, яку займають необандерівці. Оскільки олігархи - не демократія, отже, демократи - це ті, хто не є олігархами. Так раптово виявилося, що «найдемократичніша» сила в Україні - це необандерівці, а в результаті всі найбільш переконані польські «демократи» від партії «Право і Справедливість» (PiS ) до давньої «Унії Свободи» стали зараз підтримувати саме їх.

Але, на жаль, необандерівці - це спадкоємці політичного руху під назвою Організація українських націоналістів, який проповідував ідею знищення поляків в Україні (в деяких версіях доходила до самого Кракова), що втілюється на Волині і з меншою інтенсивністю, в багатьох регіонах східної малої Польщі. Ситуація склалася парадоксальна: поляки підтримали в Україні найбільш антипольські сили з усіх можливих.

Зрозуміло, теоретично Віталій Кличко, прийшовши до влади, може ізолювати необандерівців, тільки я не цілком розумію, навіщо він буде це робити, якщо вони забезпечили йому політичне пальне. У крайньому варіанті нинішнє повстання може призвести до розпаду України. І тоді ми одного разу прокинемося з агресивним націоналістично налаштованим сусідом в особі Західної України і дедалі слабшої України Східної, яку буде поступово поглинати Росія. Цікаво, чи не втратять ентузіасти "демократизації України" свого запалу, коли з'ясується, що традиційні вороги необандерівців - це не тільки поляки, а й євреї?

Неприємна правда для переважної кількості ЗМІ, яку накриває потік пропаганди, полягає в тому, що як з точки зору українських, так і польських інтересів, найкращим керівником України був і, мабуть, залишається Віктор Янукович, який багато років вів цілком ефективну політику рівного дистанціювання від Росії та ЄС. Євросоюз (здебільшого руками поляків), на жаль, порушив цю рівновагу, а в результаті у виграші може залишитися Москва. Єдине, що її поки зупиняє, - це Олімпіада в Сочі, під час якої президенту Путіну просто хочеться спокою. І тільки коли згасне олімпійський факел, Росія візьметься за справу.

І під кінець ще одне питання. Що зробив би президент Броніслав Коморовський (Bronisław Komorowski) якби який-небудь боксер, припустимо, Шпилька (Artur Szpilka), влаштував під президентським палацом заколот, оголосивши, що за його стінами править недемократична банда? Чи вирішив би Коморовський здатися?

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk