Пожежники просять мітингувальників не заважати їм працювати й повідомили про сімох постраждалих співробітників

26 января 2014
2913 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3300.jpg

Пожежники закликають учасників масових акцій не перешкоджати виконанню ними професійних обов'язків, повідомляє в неділю, 25 січня, прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"Відповідально й самовіддано виконуючи свою роботу, зокрема й у місцях проведення масових акцій, пожежні знаходяться в зоні подвійного ризику і загрози - від вогню і від радикально налаштованих учасників акцій", - йдеться в повідомленні, опублікованому на урядовому порталі.

При цьому в ДСНС відзначають, що перешкоджати екстреним службам, серед яких медики і пожежники, є злочином проти своїх співвітчизників, які потребують допомоги фахівців.

"Адже навіть Женевська конвенція, прийнята в 1949 році з метою захисту цивільного населення під час військових дій, передбачає безперешкодний доступ релігійних служителів і санітарного персоналу на територію, де знаходяться люди, які потребують негайної допомоги", - наголошують рятувальники.

"Незважаючи на це, випадки перешкоджання роботі пожежних неодноразово були зафіксовані під час ліквідації пожеж в місцях масового скупчення людей у центрі Києва. Протягом останніх днів від дій радикально налаштованих учасників акцій в Києві постраждали сім рятувальників. Вони отримали поранення і удари рук і ніг від каменів, які в них кидали", - говориться в повідомленні.

У прес-службі ДСНС, зокрема, зазначають, що мітингувальники заважали роботі пожежних при ліквідації загорянь у житлово-офісному будинку в Музейному провулку, вранці 23 січня, а також у нежитловому будинку на вулиці Хрещатик, 5-в (Український Дім) вдень 25 січня.

"Заради безпеки ДСНС звертається до учасників акції з вимогою відповідально ставитися до використання відкритого вогню в місцях масового скупчення людей. Це допоможе запобігти виникненню пожеж в історичних кварталах міста і мінімізувати загрозу від вогню учасникам подій і мешканцям прилеглих будинків", - резюмується в повідомленні.

Заворушення в центрі Києва почалися з 19 січня, коли радикально налаштовані учасники мітингу пішли на зіткнення з правоохоронцями, які не пускали їх в урядовий квартал. Внаслідок цих подій постраждало вже сотні людей, за різними даними, загинули від двох до п'яти осіб.

Похожие статьи:

Новости УкраиныПольща скерувала 10 тонн гуманітарної допомоги Євромайдану

Новости УкраиныСуд помістив під домашній арешт 26 активістів запорізького Євромайдану

Новости УкраиныСуд звільнив від кримінальної відповідальності вісьмох євромайданівців - прокуратура

Новости КиеваАваков підтвердив наявність зброї у загонів самооборони

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk