Пропозицію Януковича зайняти посади в уряді не прийнято і не відкинуто, рішення буде спільним - Яценюк

26 января 2014
3115 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3294.jpg

Опозиція не прийняла, але й не відкинула пропозицію президента Віктора Януковича про те, щоб зайняти посади в уряді, повідомляється в неділю, 26 січня, на сайті партії.

"Ми не відкидаємо пропозицію, але ми її і не приймаємо. Ми проводимо серйозні консультації на рівні трьох опозиційних сил. Це наше спільне рішення. Ми приймемо це рішення", - сказав Яценюк на брифінгу в Штабі національного опору.

Він також пояснив, що "якщо ми скажемо, що ми відмовляємося від відповідальності, вони нас звинуватять у тому, що вони пропонували, щоб ми отримали владу і вели країну до Європи, але ми відмовилися. Якщо ми приймаємо цю пропозицію, то вони і люди також звинуватять у тому, що відбувається зрада і таким чином люди не добилися того, що хотіли".

"Ми, м'яко кажучи, не в захваті від цієї пропозиції. Я прекрасно усвідомлюю, що зараз відбувається в Україні. Країна на межі банкрутства. Вони пограбували країну за останні 3,5 роки до того, що казна держави порожня, країна ними заведена в повний і тотальний хаос. І саме тому вони хочуть уникнути відповідальності й очікують від нас відповіді, чи приймемо ми відповідальність, чи ні", - зазначив Яценюк.

Водночас, за його словами, будь-яка відповідь Януковича може лежати в наступній площині - "у нас є наші умови, а не ваші".

"Для країни необхідно підписання Угоди з Європейським союзом. Тому перша ключова вимога - підписання Угоди з ЄС. Друге - звільнення всіх політичних ув'язнених", - наголосив Яценюк.

Він зазначив, що під час переговорів для врегулювання кризи щодо частини ключових вимог опозиції було отримано позитивні відповіді.

У себе в Facebook Яценюк додав: "Неправильно навіть ставити питання про згоду на прем'єрство. Це має бути рішення Майдану, а не Януковича. Ми готові брати на себе відповідальність за долю країни. Але на тих умовах, які виставляємо ми".

Раніше повідомлялося, що в суботу відбулися переговори лідерів опозиції з президентом. На цій зустрічі від президента пролунала пропозиція - призначити Яценюка прем'єром, Кличко - віце-прем'єром з гуманітарних питань. Крім того, президент погодився переглянути Конституцію і, можливо, повернутися до її редакції 2004 року.

На сцені Євромайдану ввечері 25 січня Віталій Кличко заявив, що на багато вимог опозиції Янукович погодився. За словами політика, президент готовий на амністію ув'язнених, на відставку уряду, але на певних умовах.

Яценюк також заявив, що опозиція бере відповідальність за уряд.

"Віктор Янукович заявив про те, що влада не готова нести відповідальність за країну і запропонував опозиції очолити уряд. Яка наша відповідь: ми не боїмося відповідальності за долю країни, ми приймаємо цю відповідальність, ми готові вести країну до Євросоюзу, що передбачає звільнення Юлії Тимошенко і Україну як частину Європи", - заявив політик.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБондаренко рассказал о слухах об арестах в рядах оппозиции

Новости ПолитикиЯценюк, Тягнибок і Турчинов проходять у справі про "захоплення влади"

Новости Политики​На Турчинова, Яценюка і Ярему можливий замах

Новости ПолитикиЯценюк каже, що існує можливість проведення виборів у 2014 році

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk