Проти мене порушено кримінальну справу за заклики до повалення ладу - Луценко

6 февраля 2014
5823 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3614.jpg

"Я отримав повідомлення про розслідування СБУ справи проти мене за замах на конституційний лад держави. Підстава - мій план про те, що Народна Рада повинна стати центром тяжіння для створення нової більшості в парламенті", - зазначив Луценко.

Політик нагадав, що його позицію не підтримали опозиційні лідери, які "зізналися, що не готові до таких рішучих дій".

"СБУ проводить досудове розслідування за ст.109 Кримінального кодексу (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади - ІФ). Навіть звернулася до телеканалів, щоб вони надали запис мого виступу 22 січня на Майдані", - зазначив політик в ефірі Громадського ТБ.

22 січня Луценко заявив, що для виходу з нинішньої політичної кризи в Україні у Верховній Раді повинна почати засідати Народна Рада у складі 180 опозиційних депутатів, яка повинна бути відкрита і для інших депутатів. Того ж дня Народна Рада за участю опозиційних народних депутатів була створена - відбулися її установчі збори, на яких було проголосовано за утворення місцевих народних рад, утворення муніципальної міліції, підготовку всеукраїнського народного голосування про недовіру президенту Віктору Януковичу і народним депутатам, які підтримали пакет законів 16 січня.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиСБУ открыла дело о попытке захвата власти в Украине

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

БеспределВладимир Зеленский под следствием в РФ

Образование и наукаАдвокат по уголовным делам в Москве

ОбществоВ Вознесенске милиция открыла уголовное производство на председателя местной избирательной комиссии, который подделал документы и за государственный счет выдал премии членам этого избиркома.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk