Російські комуністи пропонують жити за умовами договору Переяславської ради 1654 року

22 января 2014
2543 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3183.jpg

У ході обговорення заяви "Про загострення ситуації в Україні" у Держдумі Росії з такою пропозицією виступив депутат від КПРФ Іван Нікітчук, повідомляє кореспондент УНІАН з Москви.

"Невже ви думаєте, що той текст, який ми приймаємо, може якось вплинути на ситуацію в Україні? Він має бути жорсткішим. Треба однозначно заявити, що Україна - це не просто територія. Це земля, звідки пішла російська держава. Ми не можемо дозволити того, щоб цей єдиний український народ кудись пішов від нас. Ми повинні жити однією сім'єю відповідно до договору Переяславської раді. Ми повинні наголосити, що територія України включає землі, які ніколи, по суті справи, Україні не належали, споконвічно російські", - сказав Нікітчук.

Щодо цього висловився також лідер КПРФ Геннадій Зюганов. Він заявив, що для Росії Київ і Україна є історичною батьківщиною, і Росія не може стояти осторонь.

"Це класична кольорова революція, яка доповнена акціями насильства, і ми повинні чудово розуміти, що якщо не зробимо висновки, це і наше майбутнє. Якщо ми будемо продовжувати такий же курс і безвольну політику щодо розвитку економіки, нас чекає приблизно та ж сама ситуація", - сказав він.

Він також зазначив, що в Україні народився політичний коктейль, якого історія раніше не бачила - "ліберали об'єдналися воєдино і ведуть насильство для того, щоб змести законну владу".

Нагадаємо, що сьогодні Держдума Росії прийняла резолюцію щодо України.

Водночас в Україні загострюється ситуація масових зіткнень протестувальників із силовиками. Наразі вже постраждали більш як тисяча людей, є загиблі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk