Російські найманці в Україні. Вербувальник розкриває свої секрети

26 декабря 2014
3031 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6474.jpg

Глава фонду свердловських ветеранів спецназу Володимир Єфімов зізнався, що вербує і відправляє на Донбас російських найманців в гуманітарних конвоях.

Про це він розповів в інтерв'ю російському виданню Єкатеринбург online.

За його словами, відправкою найманців в Україні він зайнявся«після Майдану, ще до приєднання Криму».

«Мені тоді ветерани самі подзвонили:»Що там діється ?! Поїхали, треба наводити порядок! «Я взяв час все зважити. А вони не стерпіли і зірвалися, на свій страх і ризик. Є гарна приказка — якщо бардаку неможливо запобігти, то його треба очолити. Після цього я почав готувати першу групу в Крим», — розповів Єфімов.

«Першопрохідцями були хлопці з Ханти-Мансійська — ветерани спецназу, козаки. Вони самі підготували вахтовий ГАЗ-66, три джипи на дутих колесах і екіпірувалися. Все зробили на свої гроші. Забрали мене і поїхали… Коли дісталися до Керчі, я все організував — передав хлопців відповідальним хлопцям, які прив'язали їх до бази, і в результаті вони стали „ввічливими людьми“, — сказав він.

Раніше Росія і кримська псевдовлада заявляла, що це кримчани.

»Коли Крим уже став Росією, повернулися назад. З того моменту я серйозно став займатися відправкою добровольців в Україну, у тому числі в Луганськ і Донецьк", — зізнався Єфімов.

За його словами, добровольці пишуть йому заяву: «Прошу надати підтримку в напрямку мене для надання допомоги народу Новоросії, що бореться».

«Разом із заявою людина заповнює анкету з даними — хто він, звідки, де служив, який бойовий досвід… Після розгляду заявки проводимо співбесіду. Якщо людина нам підходить, я включаю його до складу групи на відправку. Всім таким людям видаємо „путівку добровольця“. Саме добровольця, а не ополченця. Це офіційний папір з печаткою фонду, щоб нам не прив'язали потім найманство», — сказав він.

Російські найманці в Україні. Вербувальник розкриває свої секрети

Російські найманці в Україні. Вербувальник розкриває свої секрети


«З червня я відправив шість груп по 15-30 людей в Донецьк і дві групи по 30 осіб в Луганськ… спецназ і еліта їде в Донецьк. Козацтво і новачки, без бойового досвіду — в Луганськ», — сказав він.

«Відправляю не тільки я — ще цим займаються організації афганців, чеченців. Повністю перекрити потік виїжджаючих добровольців, звичайно, не можна: кордон відкритий», — сказав він.

Відповідаючи на питання, чи можуть поїхати діючі військові, перебуваючи у відпустці, він цього не виключив. «Але ви самі розумієте, що у держави все продумано — якщо хтось» залетить «там, він задовго до цього буде вже звільнений і можливо їм навіть заздалегідь написаний рапорт. Я так думаю», — сказав він.

При цьому Єфімов сподівається, що зможе виплачувати зарплату російським бойовикам.

«Зараз навіть є неофіційні нормативи по зарплатіЯк мені розповідали пятигорські козаки, десь платять: 60-90 тисяч рублів на місяць отримує рядовий склад, 120-150 тисяч старший склад. Зараз кажуть, до 240 тисяч зарплата зросла… Я вважаю, що треба людям платити. Все-таки вони ризикують життям. За допомогою зарплати можна залучати на війну професіоналів», — сказав він.

Відповідаючи на питання, як добровольці добираються на Донбас, Єфімов сказав: «У перший раз вони їхали під виглядом Червоного хреста. Отримували від місцевого відділення папери, що ми супровід. Коли доїхали, люди там залишилися. Їм дали зброю і поставили бойові завдання».

«Зараз так само вантажимо хлопців у машину з гуманітарною допомогою і відправляємо. Їдуть в середньому на місяць. Деякі у відпустку, деякі, ймовірно, заробити. Я їх прошу не говорити мені, скільки вони отримують, — мене це не хвилює», — сказав він.

Відповідаючи на питання, навіщо найманці їдуть в Україну, він зізнався, що ситуацію роздмухують російські пропагандистські ЗМІ.
«Наша преса і телебачення подають кричущі факти. Російські люди не можуть терпіти той терор, який там влаштували фашисти. Убиті жінки, діти, люди похилого віку. Більшість тих, хто їде, співчуває, співпереживає, хоче допомогти… У мене кров закипає, коли показали розірвану снарядом жінку з дитиною. Що ж вони, сволочі, роблять?! Особливо такі настрої підхльоснули події в Одесі, де заживо спалили багато хлопців. Деякі ж їдуть за адреналіном. Особливо ті, хто вже повоював хоч раз і його тягне назад ».

Відповідаючи на питання, чи готуються нові групи добровольців, він відповів:
«Останнім часом російських добровольців стали витискати з Новоросії під різними приводами. Хлопців, що вже там знаходяться, викликають командири і кажуть:»Їдь додому, ти тут не потрібен". Тому нових груп поки не готую — просто не потрібні. Але резерви є".

Російські найманці в Україні. Вербувальник розкриває свої секрети

Похожие статьи:

Скандал​В Сети шутят над Евровидением: бороды «отростили» Тимошенко и Оробец

Новости ПолитикиУкраїнці заборгували російським банкам 11 мільярдів доларів

Новости Сельского хозяйстваРоссия может ввести запрет на поставки молока и рыбы из Эстонии

Новости Сельского хозяйстваРоссия в 2013 году собрала 91,3 млн тонн зерна

Новости Сельского хозяйстваРоссия. Федоров о рекордных показателях уборки 2013

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети