Що буде с добровольчими батальонами

11 ноября 2014
3274 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6010.jpg

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує, що президент Петро Порошенко не наказував розпустити добровольчі батальйони.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Неправда, що є команда президента розпустити батальйони. Навпаки. Обговорюючи питання про батальйонах – ми розглядали з президентом моделі оптимального забезпечення розвитку добровольчих батальйонів МВС», – повідомив він.

За словами Авакова, найбільш підготовлені бойові підрозділи повинні отримати, як найвищу ступінь забезпечення озброєння, так і найкращу підготовку. Для цих цілей прийнято рішення про передачу таких найбільш підготовлених підрозділів в склад Нацгвардії.

Міністр нагадав, що ведеться підготовка включення до складу Нацгвардії добровольчого полку «Азов» і додав, що вже розпочато роботу з доукомплектування полку до бойового стандарту бригад Нацгвардії.

«Слідом за „Азовом“, підвищать свій бойовий статус і, значить боєготовність – ще ряд бойових підрозділів», – написав Аваков.

Також він повідомив, що батальйони стануть основою майбутнього єдиного спецназу поліції, який буде створено замість «Беркута», «Грифона» та інших нині діючих спецпідрозділів.

«З багатьма вже це проговорював і обговорював. Разом із „зубрами“ спецназу, нинішніми бійцями-патріотами з міліцейських спецпідрозділів – це буде найпотужніший підрозділ нової української поліції», – впевнений він.

Аваков також різко розкритикував чиновників, які висловлювали побоювання щодо загрози з боку батальйонів.

«Люди, які постійно говорять на цю тему, і які розгорнули компанію з дискредитації військових добровольців – або вороги України, або дурні. І в тому і в іншому випадку цих людей потрібно тримати подалі від прийняття державних рішень», – упевнений він.

Як відомо, 7 листопада в газеті «Дзеркало тижня» вийшла стаття Сергія Рахманіна про засідання РНБО 4 листопада, в якій він стверджував, що Порошенко бачить в добровольчих батальйонах внутрішню загрозу.

В свою чергу прокурор Києва Сергій Юлдашев заявляв, що вважає батальйони серйозною внутрішньою загрозою і навіть побоюється, що вони можуть влаштувати військовий переворот в Україні.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПолитикиОлександр Турчинов розпорядився «забезпечити охорону» Юлії Тимошенко, Михайлу Добкіну, Петру Порошенку

Новости ПолитикиС Украины запретили выпускать активистов Гриценко и Булатова

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk