Щодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

4 февраля 2014
4672 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3565.jpg

Щодня в Україні діагностують 442 нових випадки раку, при цьому вмирають від цього захворювання щодня 239 осіб. Про це повідомила народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, голова комітету ВР з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

«В Україні щорічно реєструється близько 1 тисячі нових випадків онкозахворювань у дітей. У структурі діагностованих злоякісних новоутворень у дітей (0-17 років) перше місце посідають лейкози (28,1%), друге - злоякісні новоутворення головного мозку (15,4%); третє - лімфоми (13,8%); четверте - пухлини сечовидільної системи (7,6%); п'яте - злоякісні новоутворення кісток і суглобових хрящів (5,9%)», - цитує Бахтеєву у вівторок, 4 лютого, її прес-служба.

Також вона розповіла, що з року в рік в Україні захворюваність на рак тільки зростає. Якщо в 1990 році на обліку у зв'язку з діагностованим раком перебували 670 тисяч осіб, то сьогодні їхня кількість вже перевищує 1 мільйон. При цьому рак як причина смерті посідає друге місце в структурі смертності населення нашої країни після серцево-судинних захворювань.

За останні п'ять років рівень захворюваності на рак збільшився з 333 до 349 на 100 тисяч населення. Згідно з прогнозними оцінками, рівень захворюваності злоякісними новоутвореннями в Україні до 2020 року може зрости до 370 на 100 тисяч населення.

4 лютого є Всесвітнім днем боротьби проти раку.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Новости в миреБриттани Мейнард выбрала эвтаназию

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk