Суд звільнив від кримінальної відповідальності вісьмох євромайданівців - прокуратура

29 января 2014
4096 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3402.jpg

Вісім учасників масових заворушень, що відбулися в грудні 2013 року в столиці, звільнені від кримінальної відповідальності в рамках виконання прийнятого раніше закону про амністію, повідомляє в середу, 29 січня, керівник прес-служби прокуратури Києва Яна Соболевська.

"Шевченківський районний суд задовольнив вісім клопотань про звільнення від кримінальної відповідальності людей, підозрюваних або вже засуджених за злочини, пов'язані з акціями протесту в листопаді-грудні 2013 року", - зазначила вона.

При цьому Соболевська пояснила, що такі дії проводяться в рамках виконання закону України Про внесення змін до закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання щодо подій, які відбулися під час проведення мирних зібрань.

Разом з тим, керівник прес-служби наголосила, що заходи кримінально-правового характеру були правомірно і законно застосовані щодо підозрюваних і засуджених у зв'язку із зазначеними подіями. "Усі фігуранти кримінальних проваджень цілком обґрунтовано підозрювалися у скоєнні злочинів. Надалі стосовно деяких із них було винесено обвинувальний вирок. Водночас для недопущення подальшого розвитку та загострення конфліктної ситуації владою було прийнято гуманне рішення про звільнення від кримінальної відповідальності всіх учасників масових заворушень в зазначений у законі період", - зазначила вона.

Соболевська додала, що найближчим часом прокурори поставлять питання перед судами при застосуванні цього закону щодо всіх, хто підпадає під його дію.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Києва закрила 35 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних з масовими акціями протесту в листопаді-грудні 2013 року.

Похожие статьи:

Новости КиеваАваков підтвердив наявність зброї у загонів самооборони

Новости УкраиныПольща скерувала 10 тонн гуманітарної допомоги Євромайдану

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про збільшення кількості бійців Грифона і Беркута у шість разів

Новости УкраиныМіліція відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним позбавленням волі Булатова

Новости УкраиныСуд помістив під домашній арешт 26 активістів запорізького Євромайдану

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk