Тернопільська та Івано-Франківська облради вирішили заборонити діяльність КПУ і ПР на території областей

26 января 2014
2914 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3298.jpg

Тернопільська та Івано-Франківська облради 25 січня на позачергових сесіях прийняли рішення про заборону діяльності та символіки Компартії України і Партії регіонів на території своїх областей, повідомляє Українська правда.

"Відповідно до статей 2, 3, 4, 21 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні обласна рада вирішила: заборонити на території Івано-Франківської області діяльність і використання символіки Партії регіонів і Комуністичної партії України, що суперечать національним інтересам і порушують права і свободи громадян України", - йдеться у рішенні Івано-Франківської облради, підписаному головою Василем Скрипничуком.

За рішення про заборону функціонування ПР і КПУ на території області проголосували 76 з 83 депутатів, решта не голосували. Також облрада визнала Народну Раду України і прийняла рішення створити виконком, а також розпочати організацію загону народної самооборони.

Крім того, місцеві депутати прийняли рішення звернутися до міністра МВС України Віталія Захарченка та начальника УМВС України щодо наказу про передислокацію спецпідрозділів, а також причини і завдання, що стоять перед ними, передає Українська правда.

Також, за інформацією видання, вони направлять звернення до президента України, генерального прокурора України, судді Дарницького районного суду Кириченка Про зміну запобіжного заходу і звільнення з-під варти Юхима Дишканта, Дмитра Москальця і Артура Ковальчука.

З 23 січня в Україні відбуваються штурми і захоплення пікетниками обласних адміністрацій. На сьогодні залишаються захопленими активістами Львівська, Рівненская, Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька та Івано-Франківська ОДА. Керівництво Волинської ОДА та облради після тривалого і масового пікетування добровільно пішло у відставку. Деякий час після штурму будівля Черкаської обладміністрації перебувала в розпорядженні активістів. Спроби захопити ОДА відбувалися в Житомирі та Полтаві. У Вінниці та Ужгороді пройшли численні пікети обласних адміністрацій.

За фактами захоплення відкриті кримінальні провадження в Житомирській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Черкаській областях.

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа Тернопольщине обострились экологические проблемы

Новости УкраиныТернополь охватил свиной грипп

Новости УкраиныМВС спростовує повідомлення про звільнення тернопільських бійців Беркута

Новости ПреступностиУ Херсоні вибухнули боєприпаси бійців Збруча

Новости УкраиныВ Украине снова появились титушки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk