Тимошенко стверджує, що в її палаті зростає рівень електромагнітного поля

20 января 2014
2450 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3077.jpg

За рішенням адміністрації Качанівської колонії в понеділок санітарно-епідеміологічна служба провела обстеження палати Тимошенко у зв'язку із її заявами про підвищення радіаційного фону в лікарні. "Всі електромагнітні показники в нормі. Результати були повідомлені засудженій. Складено відповідний акт", - йдеться у повідомленні.

Напередодні Юлія Тимошенко звернулася до керівництва колонії з вимогою перевести її в інше приміщення, оскільки на її приладі вимірювання електромагнітного поля почали збільшуватися показники.

У пенітенціарній службі в свою чергу нагадали, що контроль вологи, радіаційного фону, електромагнітних показників, якості води, шуму, світла відповідними службами в приміщеннях перебування Тимошенко проводиться регулярно. Перевищень або порушень норми зафіксовано не було.

Раніше у вересні Юлія Тимошенко заявляла про підвищення радіаційного фону в лікарні.

У жовтні 2011 року Юлія Тимошенко була засуджена на сім років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові. З травня того ж року через погіршення стану здоров'я Тимошенко перебуває на лікуванні в лікарні Укрзалізниці в Харкові.

Похожие статьи:

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk