Тимошенко вимагає, щоб її доставили до суду у справі ЄЕСУ

23 января 2014
3496 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3215.jpg

Ув'язнена екс-прем'єр України Юлія Тимошенко вимагає, щоб під відеозапис ЗМІ тюремники доставили її на судове засідання з розгляду справи про махінації в корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

Про це йдеться в її заяві на ім'я керівника Качанівської виправної колонії Ігоря Колпащикова.

"З метою недопущення можливих провокацій та об'єктивного висвітлення зазначених подій, вимагаю віддати спеціальний візок для мого пересування, забезпечити присутність в моїй лікарняній палаті на момент мого вивезення до суду журналістів незалежних засобів масової інформації», - наводиться заява Тимошенко на її сайті в четвер, 23 січня.

Серед таких ЗМІ вона назвала 5 канал, Українську правду, Лівий берег, 24 канал, INTV, ICTV, Новий канал, СТБ та Громадське телебачення. Також вона вимагає присутності при цьому захисників з відеокамерами, народних депутатів.

Тимошенко звинувачує керівництво колонії в тому, що вони фальсифікують акти, згідно з якими ув’язнена нібито відмовляється від участі в судових засіданнях.

У п'ятницю в Київському районному суді Харкова відбудеться чергове засідання справи щодо ЄЕСУ. Суд з квітня 2012 року намагається розглянути кримінальну справу проти Тимошенко про зловживання в корпорації ЄЕСУ, яку вона очолювала в 1990-х роках. Судове засідання постійно переноситься через відмову ув'язненої прибути в суд через хворобу.

Похожие статьи:

Новости КиеваОсвобожденная сегодня Юлия Тимошенко прилетела в Киев

Новости ПолитикиТимошенко может пойти в мэры Киева – источник

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости УкраиныТимошенко оплакує жертв зіткнень у центрі Києва

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk