Томенко: Україна може стати державою, де офіційно заборонена свобода слова

16 января 2014
3485 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2961.jpg

Якщо президент підпише законопроекти, які в четвер Рада приймала підняттям рук, Україна стане державою, де офіційно заборонена свобода слова.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, повідомляє його прес-служба.

"Фактично, легалізацією таких законодавчих норм Україна буде відкинута від демократичного шляху розвитку тих країн, що долають шлях до того, щоб цінності захисту прав і свобод людини, доступу до інформації, свободи слова тощо були ключовими", - сказав Томенко.

За словами опозиціонера, "за таких обставин, мова йде не лише про втрату європейських стандартів свободи слова, а про те, що Україна потрапляє до числа країн з тоталітарним політичним режимом".

На його думку, абсолютна більшість депутатів, які піднімали сьогодні руки в сесійній залі, в принципі не розуміли, за що вони голосують.

Томенко звернувся до журналістів та власників медіа з пропозицією "задіяти та підтримати всі можливі інформаційні та громадські заходи, щоби не допустити підписання президентом цих законодавчих ініціатив, які повністю ліквідовують засади інформаційного та демократичного суспільства в Україні".

Як відомо у четвер шляхом голосування руками депутати Партії регіонів та КПУ прийняли законопроект про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян (реєстр. № 3879)

Ним додаються статті 151 та 110 про кримінальну відповідальність за наклеп та розповсюдження "екстремістських матеріалів" через засоби масової інформації, мережу Інтернет та соціальні Інтернет-мережі.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети