Треба відновлювати виробництво

16 сентября 2014
4297 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5596.jpg

Для успішного проведення реформ в України необхідні дві умови – врегулювання ситуації на сході країни і приток інвестицій у економіку держави. На цьому наголосив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта у ході прямого ефіру на телеканалі Інтер.

«Уряд зробив багато в тих умовах, які є сьогодні. Одночасно воювати і робити радикальні ліберальні реформи досить складно, а саме під це дають фінансування», — сказав він.

Анатолій Максюта акцентував, що Україна зробила декілька послідовних кроків, які можна вважати реформами, йдеться, насамперед, про створення сприятливого бізнес-середовища. Зокрема, керівник відомства зауважив, що зроблено досить багато в частині дерегуляції, відмінено ряд дозвільних документів, що спрощує роботу бізнесу. Однак, він наголосив: проблема полягає в тому, що для того, аби люди могли спокійно працювати у новостворених умовах, необхідні кошти – кредити, інвестиції для поновлення роботи підприємств.

«Країна, яка воює, їй важко робити швидкі реформи, бо швидкі реформи потребують вкладень. Я хочу, щоб усі зрозуміли: реформи потребують фінансування. Дійсно, ми це зробили: сьогодні залучено вже понад 10 млрд. (якщо узяти з МВФ, з системними позиками). Дійсно, нам допомагають міжнародні організації, Європейський Союз, інші донори, але це позичання коштів, це фінансування, а головне, що нам треба зробити – треба відновити виробництво», — наголосив Анатолій Максюта.

Відтак, для відродження економіки, за словами в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України, треба зробити 2 речі – по-перше, дійсно реформувати інституції: державну службу, судочинство, далі продовжувати дерегуляцію, спрощувати ведення бізнесу та таке інше, але другий необхідний етап – це треба конкретних інвесторів привести в економіку. Для цього український Уряд планує провести донорську конференцію, до якої розроблено програму реформ, її втілення почнеться у цьому році і триватиме до 2017-го року, цей документ міститиме алгоритм конкретних дій, направлених на реалізацію реформ у країні.

Похожие статьи:

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

ОбществоЧому Канада допомагає Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk