У Крим повернули українську молочку

25 августа 2014
2794 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5451.jpg

В Криму знову з'являться українські молочні продукти, яйця, м'ясні і молочні консерви. Россільгоспнагляд частково зняв до 1 січня 2015 року заборону на поставку до Криму українських продуктів без права переміщення ввезеної на півострів продукції в регіони Росії.

«До 1 січня 2015 року ввезення з України на територію Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя підконтрольної Россільгоспнагляду продукції здійснюється без дозволів Россільгоспнагляду в супроводі ветеринарних свідоцтв, виданих державною ветеринарною службою України. При цьому ввезена продукція повинна використовуватися тільки на території Республіки Крим та міста Севастополя без права переміщення в інші суб'єкти Російської Федерації».

При цьому наголошується, що не допускається ввезення до Криму з України свиней, свинини (включаючи субпродукти), свинарської продукції (яка не пройшла термічну обробку при температурі +68ºC і вище в товщі продукту протягом 30 хв.), продукції походження третіх країн, а також продукції конкретних українських підприємств, щодо яких були введені обмеження на ввезення в РФ з причини невідповідності продукції, що випускається за показниками безпеки.

Тепер у Криму знову з'являться українські молочні продукти, яйця, м'ясні і молочні консерви. Водночас це не стосується українських соків, деяких сортів пива і горілки.

Заборона скасовується до 1 січня 2015 року.

Похожие статьи:

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Теги: росія, крим
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk