У Луганській області від африканської чуми загинули п'ять свиней

1 февраля 2014
3633 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3489.jpg

30 січня в селі Давидо-Нікольське Краснодонського району Луганської області у приватному домогосподарстві, внаслідок інфекційного захворювання (африканська чума свиней) загинули 5 домашніх свиней, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій у суботу, 1 лютого.

"З метою недопущення поширення захворювання Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Луганській облдержадміністрації з 31 січня в с. Давидо-Нікольське встановлено карантин. Ситуація знаходиться під контролем головного управління ДСНС України в Луганській області", - йдеться в повідомленні.

20 січня на нараді в Луганській облдержадміністрації з питань вжиття заходів щодо ліквідації та недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію області прийнято рішення розпочати відстріл диких кабанів. Відповідне рішення прийнято у зв'язку зs збільшенням випадків загибелі тварин від африканської чуми свиней на території Ростовської області Росії, яка безпосередньо межує з Луганською областю.

Африканська чума свиней - контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Воно передається при прямому контакті хворих та здорових тварин, через продукти зі свинини, кліщами і механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин).

Відзначимо, що вакцини від цього вірусу немає.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваВероятность распространения чумы свиней очень высока в Украине

ОбществоВ Україну прийшла африканська чума

ОбществоЕстонію охопила чума!

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

ОбществоВ Україні знищать більше 100 тисяч свиней

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk