У Львівській області сильний вітер зруйнував дахи 10 будівель

3 февраля 2014
2363 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3519.jpg

У Львівській області внаслідок сильного вітру на території Романівської сільської ради Перемишлянського району пошкоджено дахи 10 будівель, серед яких школи та медичні амбулаторії, повідомляють у понеділок, 3 лютого, в департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, сильні пориви вітру в ніч на 1 лютого зруйнували дахи на будівлях Народного дому (зруйнована покрівля на площі 60 кв. м); школи села Романів (зруйнована покрівля на площі 15 кв. м); недіючої школи села Романів (зруйнована покрівля на площі 10 кв. м); недіючої майстерні школи села Романів (зруйнована покрівля на площі 40 кв. м); гаражів лікарської амбулаторії села Романів (зруйнована покрівля на площі 48 кв. м); 4 господарських будівель (зруйновані покрівлі на площі 270 кв. м) та житлового будинку (зруйнована покрівля на площі близько 100 кв. м).

Інформації про постраждалих наразі немає.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу було відновлено електропостачання у Львівській області. Аварійно-відновлювальні бригади рятувальників спільно з обленерго продовжують роботи з відновлення електрики в Криму і ще п'яти областях.

Більш як 4 тисячі пунктів обігріву працюють в регіонах України у зв'язку з погіршенням погодних умов. Завдяки роботі пунктів вдалося врятувати від переохолодження більш ніж 32 тисячі осіб.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk