У Полтаві народні та антинародні органи влади досі мирно співіснують

27 января 2014
3399 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3354.jpg

Апарат облдержадміністрації працює у своїх кабінетах, куди чиновники сьогодні вранці безперешкодно пройшли, а активісти знаходяться в іншому крилі будівлі — приміщенні обласної ради, огородженого барикадою і знаходиться під охороною загонів самооборони.

На нараді у голови регіону начальник УМВС України в Полтавській області генерал-майор міліції Едуард Федосов розповів, що обстановка в області спокійна і перебуває під контролем міліції. У Кременчуці, при спробі вчорашнього штурму будівлі міськради, міліціонери затримали п'ятьох «провокаторів».

У свою чергу губернатор Полтавської області Олександр Удовіченко заявив, що сторони дотримуються домовленості, досягнутих на переговорах в минулу суботу, коли мітингувальники увійшли до сесійної зали облради і зайняли її.

Влада гарантує безпечне проведення мирних зібрань, — заявив губернатор. — Тут присутні всі представники правоохоронних органів і те, що вони разом з нами в одній команді, в одному штабі, дає мені можливість сказати, що так і буде. Ми готові до щоденних переговорів».

Разом з тим він закликав уникати провокацій і зупинитись налаштовувати людей на протистояння з міліцією. Олександр Удовиченко запевнив, що влада не допустить захоплення адміністративних будівель. І закликав не йти на поводу у радикалів, так як «при такому розвитку подій, влада не зможе гарантувати безпеку тих, хто нападає сьогодні на правоохоронців і на адміністративні будівлі».

Читайте також: Прокуратура області розслідує захоплення Полтавської облради

Похожие статьи:

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

СкандалПровокації в Одесі фінансували Арбузов і Клименко для дестабілізації усього Півдня - СБУ

Новости ПолитикиНа Майдані помічені вантажівки з піском, на барикадах - провокації

ПроисшествияМВС України підтвердило загибель однієї людини в перестрілці на блокпості в Слов'янську

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk