У суботу українці переживуть повне місячне затемнення

30 марта 2015
3496 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article8025.jpg

«У суботу, 4 квітня, матимемо повне місячне затемнення, але українці не зможуть його спостерігати. Його буде видно в іншій половині півкулі, — говорить астролог. – Хоча це затемнення бачити не будемо, але відчуємо. Не варто приймати доленосні рішення. Виправити помилки не вдасться. Краще утриматися від побачення та родинних зібрань. Уникайте переїздів».

Найбільше це затемнення позначиться на людях, які за гороскопом Раки.

«Через затемнення місяця, яке є безпосередньо світилом Раків, на людей, що народилися під цим знаком, чекає багато уроків, — каже Олена Максимова. — Доведеться виправляти помилки і бути готовим приймати рішення і відповідати за свої вчинки. Може бути підірваним ваш авторитет у родині».

Також важко вестиметься керівникам.

«Багато хто з начальників може бути усунутий з посади, якщо не впорається з вимогами, які ставитиме життя, — каже астролог. Але не варто опускати руки. Креативні ідеї легко буде втілити у життя і на цьому вдасться гарно заробити».

Також через затемнення на цьому тижні не можна робити операції на очах.

"Є великий ризик осліпнути, — пояснює астролог. — Краще перенести будь-які операції, бо можлива втрата великої кількості крові. Загостряться фобії. Затемнення впливатиме на поведінку людей. Їм буде важко терпіти і керувати своїми емоціями. Навіть виховані та стримані поводитимуться дивно. У цей період не намагайтеся щось кардинально змінити у житті. Будуть допущені помилки, які неможливо виправити".

За словами астрологів у цьому році ми станемо свідками чотирьох затемнень.

«Повне сонячне ми вже пережили 20 березня, повне місячне припаде на 4 квітня. Часткове сонячне спостерігатимемо 13 вересня, ще одне повне місячне на нас чекає 28 вересня», — розповідає астролог.

Gazeta.ua

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк сонячні та місячні затемнення будуть впливати на людей в 2016 році?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети