Учасниця від України виступить у першому півфіналі Євробачення-2014

21 января 2014
3990 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3141.jpg

Розподіл країн-учасниць за двома півфіналами відбувся у понеділок під час жеребкування в рамках церемонії в мерії Копенгагена, під час якої данська столиця офіційно прийняла статус міста-господаря Євробачення.

У 2014 році в конкурсі візьме участь 37 країн. У першому півфіналі, який відбудеться 6 травня, виступлять 16 країн, а в другому півфіналі 8 травня будуть брати участь 15 країн. Країни "великої п'ятірки" і країна-господиня конкурсу пройдуть у фінал поза конкурсом.

У першій половині першого півфіналу виступлять Росія, Швеція, Албанія, Ісландія, Латвія, Азербайджан, Вірменія та Естонія, а в його другій частині, крім України, візьмуть участь Бельгія, Угорщина, Молдова, Чорногорія, Сан-Марино, Португалія та Нідерланди.

У першій частині другого півфіналу виступатимуть Норвегія, Ізраїль, Грузія, Австрія, Литва, Польща і Мальта. У другій частині другого півфіналу виступлять артисти з Македонії, Фінляндії, Ірландії, Румунії, Словенії, Білорусі, Греції та Швейцарії.

Крім того, на церемонії в понеділок було оголошено, як голосуватимуть під час півфіналів країни "великої п'ятірки" і країна-господиня конкурсу. Так, глядачі з Іспанії, Франції та Данії зможуть брати участь у виборі фіналістів першої частини півфіналу, а шанувальники конкурсу з Німеччини, Італії та Великобританії зможуть віддати свої голоси за виконавців, які виступають у другій.

Порядкові номери учасників обох півфіналів будуть визначені пізніше рішенням продюсерів шоу, а не жеребкуванням, як раніше. Така система розподілу конкурсантів за півфіналів проводиться другий рік. Це рішення було прийнято керівництвом Євробачення ще в 2012 році для того, щоб "зробити шоу ще більш ефектним і підкреслити унікальність кожної пісні".

Пісенний конкурс Євробачення проходить щорічно з 1956 року. Право прийняти конкурс отримує та країна, чий представник став переможцем останнього конкурсу. Право провести Євробачення-2014 принесла Данії співачка Еммілі де Форест, яка представляла країну на конкурсі 2013 року з піснею Only Teardrops і посіла перше місце, набравши 281 бал. Учасниця від України Злата Огневич посіла третє місце.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk