Україна - лідер з поширення корупції у Європі, - Transparency International

23 декабря 2013
2905 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2239.jpg

 Міжнародна правозахисна організація визнала Україну європейським лідером з поширення корупції.

Фото: laquilablog.itФото: laquilablog.it
 


За її словами, корупція в Україні "просто зашкалює, тому що українці сподівалися, що, підписавши Угоду про асоціацію  Європейскьким Союзом, уряд повернеться обличчям до Європи, прийме європейські цінності прозорості та звітності. Тому, до певної міри, неважко зрозуміти ті події, які зараз відбуваються в Україні".Про це свідчать дані щорічного звіту, опубліковані 21 грудня о Берліні, заявила координатор Transparency International по країнах СНД Світлана Савицька,.

"Громадяни просто висловлюють своє занепокоєння і невдоволення рішенням уряду", - говорить Савицька.

За шкалою від 0 до 100 більш-менш прийнятною вважається ситуація в країні, яка має не менше 50 балів. На пострадянському просторі, крім країн Балтії, такий показник має тільки Грузія.

"Насамперед йдеться про брак політичної волі. Уряд вдається до якихось декоративних заходів, ті реформи, на які погоджуються урядовці, носять виключно декларативний характер, не вистачає інститутів і структур, які могли б втілити необхідні реформи в життя. Уряди беруть на себе міжнародні зобов'язання і підписують угоди, але зовсім не займаються справжньою реалізацією реформ", - зазначила Савицька.

Додамо, що на початку грудня Transparency International заявила, що Україна зберегла за собою 144 місце серед 177 країн у світовому рейтингу корупції.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk