Україна веде переговори із ЄС та ОБСЄ про посередництво у врегулюванні кризи - Азаров

24 января 2014
3830 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3267.jpg

Відповідаючи в Давосі на питання, чи бачить він роль для міжнародних посередників у переговорах з опозицією, Азаров сказав: "Звісно, бачу. Усе, що йде на користь мирному врегулюванню, має бути використане".

"Ось ми зараз приймаємо (комісара ЄС Штефана) Фюле, приймаємо (голову дипломатії ЄС Кетрін) Ештон, зараз я зустрічаюся із президентом Швейцарії, який також є головою ОБСЄ", - додав Азаров, відповідаючи на питання, кого він бачить як можливих посередників.

Прем'єр, який у четвер заявив, що заворушення в Києві є спробою державного перевороту, уточнив, що владі поки що неясно, хто за цією спробою стоїть. "Розберемося, зараз ясно, що беруть участь екстремістські сили, які заздалегідь готувалися до цього і які, власне, і складають мотор цього руху. Я думаю, що час усе розставить на свої місця, і буде ясно", - заявив він.

У п'ятницю, 24 січня, президент України Віктор Янукович провів зустріч із єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Останній приїхав до Києва від імені голови дипломатії ЄС Кетрін Ештон та голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, щоб допомогти у вирішенні кризової ситуації.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk