Українцям можуть знизити тарифи на тепло

8 января 2014
4032 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2744.jpg

Про це йдеться в урядовій постанові від 30 грудня 2013 року № 951, оприлюдненій на сайті Кабміну.

«Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, переглянути з 1 січня 2014 р. встановлені нею тарифи на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання з урахуванням встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, відповідно до пункту 1 цієї постанови граничних (максимальних) рівнів цін», — йдеться в постанові.

При цьому органам місцевого самоврядування рекомендується переглянути з 1 січня 2014 року встановлені ними тарифи на опалення та постачання гарячої води з урахуванням встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, відповідно до цієї ж постанови граничних (максимальних) рівнів цін на природний газ.

Варто зазначити, що раніше голова Нацкомпослуг Валерій Саратов зазначив, що підстав для зниження тарифів на тепло для населення немає. Водночас віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул прогнозував зниження ціни на тепло і гарячу воду.

Зазначимо, 17 грудня 2013 року, в ході конференції в Москві під головуванням Президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна пройшло шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (УРМК), на якій була знижена ціна російського газу для України до $268,5 за 1 тис. куб. м

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиСуд визнав незаконним підвищення тарифів на світло

Новости ОбществаГаз транспортуватимуть за новими тарифами

Новости ЭкономикиЗ 1 червня 2014 року подорожчає електроенергія (нові тарифи)

Новости Общества«Воля» підвищує тарифи

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk