Усі записи українців в інтернеті фіксуються

14 февраля 2014
4474 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3749.jpg

Уся інформація, яку українці викладають в інтернет, вже ніколи не знищується.

Про це під час круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню безпечного інтернету, сказав голова Національної Комісії, що здійснює регулювання у сфері зв'язку та інформації України Петро Яцук.

Він зазначив, що в Україні немає надмірного регулювання інтернету з боку держави і є необхідність вироблення законів, за якими працюватиме мережа інтернет.

«Виникають питання безпеки, через те, що користувачі особисто викладають всю інформацію про себе в мережу, а вона вже ніколи не знищується, а лише накопичується. Якщо хоча б один раз фото, відео або статистичні дані були викладені в мережу, ця вся інформація назавжди залишається там. Все дублюється, копіюється і зберігається на різних базах даних і датацентрах. І тому ми спільними зусиллями повинні виробити правила, точніше закони, за якими працюватиме ця мережа, за якими ми будемо користуватися послугами мережі, і найголовніше, ті норми, які захищатимуть кожного з нас від використання наших особистих даних», - заявив Яцук.

Голова Комітету ВР України з інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко відзначив важливість усвідомлення кожним користувачем інтернету особистої відповідальності за те, що він публікує .

"Безпечний інтернет - це простір, в якому захищені всі користувачі: дорослі та діти, компанії, некомерційні організації та державні органи. Створити саме такий простір і є одним з найважливіших завдань, що стоять перед галуззю і державою. І, звичайно, кожен свідомий користувач хоче, щоб інтернет був вільний від протиправних дій, неприпустимих з точки зору моральних норм і законів. Також дуже важливо, щоб кожен користувач інтернет-спільноти усвідомлював свою особисту відповідальність за мережевий контент. Боротьба з основними загрозами інтернету - комп'ютерним піратством, пропагандою насильства, дитячою порнографією і т.д. можна здійснювати тільки спільними зусиллями всього світового співтовариства, щоб жоден комп'ютерний зловмисник не міг відчувати себе в безпеці, в якій би країні він не перебував", - зазначив Валерій Омельченко.

Нагадаємо, кожен другий вівторок лютого, з 2004 року, весь світ відзначає День Безпечного інтернету, який був введений Єврокомісією з метою об'єднати зусилля держави, бізнесу та громадськості для популяризації безпечної роботи в інтернеті.

Похожие статьи:

Новости в миреIT-компаніям дозволили оприлюднити дані про запити спецслужб

Новости в миреПапа Римский назвал интернет божьим даром

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk