Відкриття міжнародного бренду HM все ж планується на весні 2015

28 января 2015
3259 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article6951.jpg

Навесні 2015 року на український ринок готуються вийти дев'ять міжнародних брендів, до кінця року очікується вихід ще 12, повідомила директор компанії «Українська торгова гільдія» (UTG) Євгенія Локтіонова.

«Тільки на початку 2015 року, навесні, ми очікуємо відкриття дев'яти брендів. Вони не просто заявили про наміри, а вже зараз знаходяться на фінальній стадії підписання договорів, відкриття офісів, найму персоналу. Це ті, які гарантовано відкриються. І, сподіваюся, що до кінця року вдасться вивести на ринок ще 12 рітейлерів, які представляють відомі фешн-марки», − сказала вона.

За її словами, зокрема, очікується поява брендів H&M (Швеція), Defacto (Туреччина), Zara Home, Cortefiel, Violeta (Іспанія), Converse, Wendy's, Subway (США), MegaIce (Казахстан).

Е.Локтіонова зазначила, що бренди, які планували піти з України, вже зробили це. За її словами, з 14 брендів, які залишили Україну в 2014 році, тільки два з них пішли через ситуацію в країні.

«Бренди не зачиняються за один день чи за місяць. Bosco вийшли на початку 2014, значить, рішення було прийнято в 2013 році, і я вас запевняю, з причин, не пов'язаних із ситуацією в Україні. Ви знаєте, що рітейлер Meхх банкрут не тільки на території СНД. Те ж саме з «Перекрестком», New Look. Просто зараз модно говорити, що проблеми не в мене, а в когось», − сказала директор UTG.

Е.Локтіонова також прогнозує розвиток в Україні франчайзингу, як одного із способів інвестування. «Криза це не завжди погано, це ще й можливості. Ми сподіваємося, що люди, які хочуть вкласти гроші, почнуть купувати франшизи. Всі дуже чекають приходу Starbucks. Я вас запевняю, що найближчим часом ми почуємо, що його хтось купив, і він тут відкривається», − сказала експерт.

За даними компанії, в 2014 році на ринок України вийшло 14 нових міжнародних брендів: Pedro del Hierro, Sinsay, Keddo, Vittorio Spernanzoni, Twin Set, Paker, Coffee Shop Company, Paul, Calzedonia, Intimissimi, Prenatal, Vapiano, Peacocks, Fika.

Форбс

Похожие статьи:

Женский разделОткрытие обновленного «Ermenegildo Zegna, BALLY, Armani Collezioni OUTLET»

Новости УкраиныКомпанія МТС - стане власністю голландської структури

Новости КультурыBeyonce совместно с брендом Giuseppe Zanotti готовят сюрприз

IT-Технологии«Фаворитов Успеха» определят 29 мая на 12-й церемонии награждения

ОбществоCrockid – один из ведущих брендов детской одежды в России и странах СНГ

Теги: бренд
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk