Військовослужбовці закликали Януковича вжити заходів для стабілізації ситуації в країні

31 января 2014
2482 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3450.jpg

Військовослужбовці та працівники апарату Міноборони України вважають, що ескалація протистояння в країні загрожує територіальній цілісності, і закликають президента вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації, повідомляє прес-служба Міноборони в п'ятницю, 31 січня.


За даними оборонного відомства, про це йшлося на загальних зборах апарату міністерства оборони, які відбулися напередодні в Києві. Військовослужбовці та працівники збройних сил України обговорили події, що відбуваються в Києві та державі, заслухали міністра оборони Павла Лебедєва та його заступників, а також висловили свої думки щодо суспільно-політичної ситуації в країні.

За даними прес-служби, учасники зібрання висловили стурбованість ситуацією, що склалася останнім часом в державі. За словами учасників виступу, події, що відбуваються сьогодні в Україні, не можуть не турбувати людей, адже вони стосуються майбутнього країни і кожного її громадянина.

Військовослужбовці та працівники збройних сил України назвали неприпустимими силове захоплення державних установ, перешкоджання представникам органів державної влади та місцевого самоврядування виконувати свої обов'язки, зауваживши, що подальша ескалація протистояння загрожує територіальній цілісності держави.

У цьому контексті було обговорено текст звернення від імені особового складу апарату міністерства оборони України до президента України - верховного головнокомандувача Збройних сил України Віктора Януковича.

«Висловлюючи свою громадянську позицію, військовослужбовці та працівники Збройних сил України, які проходять службу та працюють в апараті міністерства оборони України, закликали верховного головнокомандуючого в рамках чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо стабілізації ситуації в країні та досягнення злагоди в суспільстві», - йдеться у зверненні.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk