В Києві продаж алкоголю вночі заборонять повністю

22 ноября 2015
2445 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11152.jpg

Київські чиновники заговорили про "сухий закон". Навіть при тому, що в Києві вже рік не можна продавати алкоголь вночі, в темний час доби під кожним кіоском — п'яні бійки і пісні, а вранці там же — похмілля.

Тому в мерії хочуть повністю заборонити продавати алкоголь після 23:00. "Це просто означає, що людина повинна подумати і купити собі ввечері той напій, який хоче", — розповів директор департаменту міського благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець.

 

Якщо людина захоче випити ще, доведеться чекати до ранку. Таким чином, впевнені чиновники, вночі на вулицях стане тихіше і спокійніше.

За задумом міської влади, тепер вночі алкоголь не можна буде купити не тільки в кіосках, але і в супермаркетах.

Незрозуміло тільки, хто буде стежити за виконанням цих норм. "Оскільки це питання дискусійне, ми не зовсім розуміємо, хто повинен стежити за цією нормою і яка міра покарання повинна бути, якщо алкоголь буде продаватися в магазинах», — коментує Дмитро Білоцерківець. Саме тому експерти впевнені: навряд чи ця норма запрацює. Купити в кіосках пиво, шампанське або вино після 23:00 — не проблема. До того ж, упевнені експерти, якщо з усіх кіосків зникне алкоголь, як того хоче київська влада, можна сміливо говорити про монополію ринку на користь великих супермаркетів. "Не секрет, що в кризовий час конкурувати найлегше за рахунок слабких конкурентів. Від цього торговельні мережі виграють, збільшать свій торговий оборот.", — Говорить представник Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь.

Проте київські чиновники твердо стоять на своєму. Продаж алкоголю вночі заборонять повністю. Завдяки цьому в місті стане набагато спокійніше. Як доказ наводять приклад Західної України. У Львові, Тернополі, Хмельницькому та Луцьку вночі "сухий закон" діє вже 5 років. Завдяки цьому на вулицях стало значно безпечніше. Правда, кажуть місцеві, якщо дуже захотіти, алкоголь ввечері купити все-таки можна.

Похожие статьи:

Новости Бизнеса«Raiffeisen Bank International» отримав 12 пропозицій продати «Аваль»

Автомобильные новостиУ 2013 році ринок легкових автомобілів в Україні скоротився на 7,4%

Автомобильные новостиКабмін України ініціює скорочення автопарку міністерств

ОбществоВ Китаї продають мертвих кішок за $850

Бизнес-технологииЯк заробляти на соціальних мережах?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk