В Криму піднімають бунти проти влади - Ексклюзив від Vremya.eu

4 января 2016
5259 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11608.jpg

В Криму назрівають великі проблеми. Люди знову бажають повернення в Україну. 

За даними, які я отримав за допомогою близьких мені людей, що приживають на території Криму, люди починають бунтувати проти місцевої влади. 
Своє невдоволення вони почали втілювати у невеличких страйках, які були швидко усунені правоохоронцями, але все-таки 50-100 людей були помічені у центрі Севастополя, де вони зібрались із плакатами у яких йшлось про повернення півострова до складу України. Ось так піднімають бунти у Криму.

Це дуже гарні новини для нашої держави, адже саме такі люди можуть посприяти найшвидшому поверненні Криму до України. 

Їх можна зрозуміти. Приблизно 25% населення Криму святкували Новий рік без електроенергії, а близько половини усіх мешканців мали тимчасові проблеми із подачею електрики. Можна ще додати, що у квартирах в усіх містах півострова кімнатна температура не піднімається вище +15.Тому кримській владі потрібно чекати ще не одного мітингу від населення, бо з такими справами як зараз, Росія не зможе довго втримати у себе Крим. І ми маємо надію, що вже у цьому році ми повернемо законним шляхом те, що і повинно нам належати.

Нагадаю, що Сергій Аксьонов закликав жителів півострова обмежити використання потужної побутової техніки. Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Прошу пам'ятати, що режим енергозбереження також ніхто не відміняв. Безумовно, опалення своїх квартир і будинків це першочергове завдання, однак слід обмежити використання побутових приладів. Включаючи потужну побутову техніку, ви, тим самим, наносите удар по своїм сусідам і всім, хто проживає поруч з вами", — написав Аксьонов на своїй сторінці, яка вже неодноразово була заблокована.

Також Кримський півострів цієї весни чекає нової порції санкцій від ЄС та США.
 

 

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 9

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети