В Криму піднімають бунти проти влади - Ексклюзив від Vremya.eu

4 января 2016
5307 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11608.jpg

В Криму назрівають великі проблеми. Люди знову бажають повернення в Україну. 

За даними, які я отримав за допомогою близьких мені людей, що приживають на території Криму, люди починають бунтувати проти місцевої влади. 
Своє невдоволення вони почали втілювати у невеличких страйках, які були швидко усунені правоохоронцями, але все-таки 50-100 людей були помічені у центрі Севастополя, де вони зібрались із плакатами у яких йшлось про повернення півострова до складу України. Ось так піднімають бунти у Криму.

Це дуже гарні новини для нашої держави, адже саме такі люди можуть посприяти найшвидшому поверненні Криму до України. 

Їх можна зрозуміти. Приблизно 25% населення Криму святкували Новий рік без електроенергії, а близько половини усіх мешканців мали тимчасові проблеми із подачею електрики. Можна ще додати, що у квартирах в усіх містах півострова кімнатна температура не піднімається вище +15.Тому кримській владі потрібно чекати ще не одного мітингу від населення, бо з такими справами як зараз, Росія не зможе довго втримати у себе Крим. І ми маємо надію, що вже у цьому році ми повернемо законним шляхом те, що і повинно нам належати.

Нагадаю, що Сергій Аксьонов закликав жителів півострова обмежити використання потужної побутової техніки. Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Прошу пам'ятати, що режим енергозбереження також ніхто не відміняв. Безумовно, опалення своїх квартир і будинків це першочергове завдання, однак слід обмежити використання побутових приладів. Включаючи потужну побутову техніку, ви, тим самим, наносите удар по своїм сусідам і всім, хто проживає поруч з вами", — написав Аксьонов на своїй сторінці, яка вже неодноразово була заблокована.

Також Кримський півострів цієї весни чекає нової порції санкцій від ЄС та США.
 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии 9

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети