Вірус свободи треба поширити по всій Україні — експерт

18 января 2014
2804 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3029.jpg

Президент Віктор Янукович може відмовитися від своєї посади тільки якщо не зможе виконувати обов'язки. Про це сказав директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

"Це за Конституцією. Можна цього добитися не зовсім законним способом. Для прикладу — грузинський сценарій, коли багато людей заходить у президентський маєток і він, вражений цим, підписує указ про свою відставку. Якщо це будуть сотні тисяч людей, то Янукович може погодитися на дострокові президентські вибори. Перед тим має відбутися робота із силовими структурами — щоб розступилися і люди зайшли. Поки що Янукович бачить Майдан по телевізору або читає про нього в аналітичних записках", - зауважив експерт.

За його словами, оголошений опозицією страйк — реальний.

"Мають стати не лише заводи і фабрики, а й поїзди, уся інфраструктура. Все залежить від форми страйку. Лікарі, вчителі можуть повісити стрічку чи наліпку на груди "Я проти влади". Журналісти можуть відмовитися писати про владу. Перевізники — перестати платити в бюджет влади, яка їм не подобається. Найкраща форма страйку - візуальна. Тоді буде розуміння, наскільки по країні несприйняття влади. Вірус свободи треба поширити по всій Україні. Наприклад, селяни приходять до голови і кажуть: досить! До районного начальника — те саме. Якщо ти в Києві не керуєш ситуацією на місцях і тобі не йдуть гроші — катастрофа. Є теорія "уколів шпилькою": це буде довше, але може вивести з ладу владний організм. Треба, щоб чинна влада не могла спокійно існувати в системі координат, яку сама створила", - наголосив Бала.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk