В "УДАРі" вимагають, щоб затриманим у справі Чорновол забезпечили охорону

28 декабря 2013
3028 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2482.jpg

 У прес-службі партії "УДАР", повідомили, що затримання осіб, яких в МВС називають, як можливих виконавців побиття Тетяни Чорновол, і оголошення людей з опозиції, як причетних до цих осіб є спланованою провокацією.

Затриманий Храмцов, який півроку тому продав автомобіль і якого не було на місці злочину, був визначений і названий МВС саме через свої знайомства з деякими членами партії "УДАР".

В " УДАРі" вимагають, щоб усім затриманим у справі побиття Чорновол забезпечили охорону, допустили до них адвокатів і показали в якому вони фізичному і психічному стані.

"Оскільки, знаючи методи "правоохоронців", щоб потім не виявилося, що у когось із затриманих стався серцевий напад або смертельна пневмонія", - наголосили у партії "УДАР" .

Бізнесмени Дмитро Крейнін, Ігор Опадчий та Євген Огарков звернуться до суду з позовом проти начальника головного слідчого управління МВС Миколи Чінчіна про захист честі, гідності та ділової репутації.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_v-udari-vimagayut-schob-zatrimanim-u-spravi-chornovol-zabezpechili-ohoronu/534530">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk