В Україні дефолт? Що буде далі?

2 января 2015
3903 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6561.jpg

«Зникне бізнес, зникне все. Ми повернемося в дев’яності роки, фактично в те, що нам потрібно заснувати країну заново. Буде гіперінфляція. Всі вкладені гроші зникнуть. Зникне повністю банківська система. Тобто, буде ще гірше. Нічого хорошого не буде. Будь-який дефолт – це завжди погано. До нас і так не йдуть інвестиції, йде і так божевільний відтік інвестицій зараз. Навіть внутрішні компанії та підприємства … Тобто, це катастрофа для України», – описує перспективи держави парламентарій.

Він каже, уряд повинен пояснювати людям, що виходу немає і зараз необхідно всім затягнути пояси. «Нам цей рік потрібно вижити. У нас війна. З Росією. Виживемо – в 2016-му році стане легше, можна буде про багато речей говорити. Не виживемо – загинемо. От і все, вибір дуже простий», – підкреслює Скрипник.

Нардеп зазначає, що в складній ситуації опиняться не тільки прості люди, а й ті, у яких на рахунках у банках лежать величезні суми. Більш того, олігархам буде складно в першу чергу.

«Вони повинні платити більшу ціну за газ, вони винні, особливо по банках, зараз є величезне питання до Нацбанку про те, хто вкладає туди гроші. Поки ми з десяток нехороших людей не пересаджаємо, тому що вони обманюють своїх вкладників, то нічого доброго не буде. Їм має бути погано в першу чергу. Як це буде зроблено – це питання до Нацбанку і питання наявності у них сміливості на притягання людей, які обікрали банки, до серйозної юридичної відповідальності», – говорить Скрипник.

Похожие статьи:

Образование и наукаСтала відома дата кінця світу

Новости Киева​Киев скоро может столкнуться с дефолтом

Новости УкраиныЭксперты выделяют два сценария развития событий в Украине с долларом

Политические статьиКінець світу для сьомої Ради

ОбществоУ 2050 році настане "маленький" кінець світу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk