В Україні розпочався останній етап пріоритетної реєстрації в домені .УКР

8 января 2014
4430 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2722.jpg

Етап стартував 4 січня поточного року і триватиме протягом місяця.

За словами голови Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка, після цього реєстрація доменних імен в домені.УКР стане доступною для всіх охочих.

На цьому етапі дозволяється реєстрація імен в домені.УКР, утворених на основі імен і прізвищ відомих в Україні діячів культури, науки, освіти, мистецтва, літератури, а також їхніх творчих псевдонімів, релігійних діячів, політиків, економістів, спортсменів, інформацію про яких включено в енциклопедії, довідники, словники, каталоги, а також в українських ЗМІ.

Крім того, триває регістрація доменних імен на основі критеріїв, визначених на попередніх етапах. Серед них фірмові (комерційні) найменування юридичних осіб, торговельні марки, географічні зазначення походження товарів, назви географічних об'єктів і регіонів в Україні, назви держав світу і міждержавних утворень, міжнародних організацій, органів держвлади і місцевого самоврядування.

Відомо, що реєстрації доменних імен здійснюються через акредитовані реєстратори доменних імен в домені.УКР.

Як зазначив Семиноженко, на кінець 2013 року в домені.УКР було зареєстровано 2,3 тисячі доменних імен. Планується, що вже на початку лютого 2014 року реєстрація у національному домені.УКР стане відкритою для всіх охочих.

Нагадаємо, першим доменним ім'ям, внесеним до реєстру адрес органів державної влади в кириличному домені, стала адреса президент.укр

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk