В Україні стартувала кампанія з реєстрації учасників незалежного тестування

3 января 2014
3934 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2570.jpg

 В Україні із 3 січня розпочинається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Цього року ми проводимо експеримент щодо відкриття банку тестових завдань для масового тесту з української мови та літератури. Наприкінці реєстрації ми плануємо на сайті УЦОЯО, на сайтах усіх регіональних центрів розмістити матеріал, де будуть приклади всіх тестових завдань, які очікують абітурієнтів цього року. Вони будуть згруповані за темами і за складністю", - розповіла в ефірі "5 каналу" директор УЦОЯО Ірина Зайцева.

Внести особисті дані абітурієнти зможуть до 5 березня. Змінити інформацію в анкеті дозволяється до 19 березня.

За попередніми підрахунками, у 2014 році участь у незалежному тестуванні візьмуть понад 300 тисяч осіб. Для складання ЗНО їм дозволено вибрати не більше чотирьох предметів.

Крім української мови, тестування можна пройти ще шістьома мовами: російською, угорською, румунською, молдовською, польською і кримсько-татарською. Розпочнеться ЗНО 3 червня тестом з української мови, а закінчиться - 27 червня тестом зі світової літератури.

Проведення оцінювання державі обійдеться у 110 мільйонів гривень. Частину коштів освітяни планують направити на впровадження
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_v-ukrajini-startuvala-kampaniya-z-reestraciji-uchasnikiv-nezalezhnogo-testuvanny/534890">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети