В західних областях через суд хочуть заборонити прапори ЄС на адмінбудівлях

20 декабря 2013
3243 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2141.jpg

 Органи прокуратури Рівненської області заявили до окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування. Зокрема щодо "використання символіки іноземних держав поряд із адміністративними будівлями".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ідеться про прапор Євросоюзу, який у багатьох містах і селах області депутати вирішили вивісити поряд із прапором України та символікою своїх населених пунктів. У Рівному такий прапор з'явився біля приміщення міськвиконкому, а також на центральному майдані міста.

Крім того, прокурори оскаржували звернення до Верховної Ради з пропозиціями ініціювати дострокове припинення повноважень президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради, що їх ухвалили міські депутати Дубна, Сарн, Острога, Корця, Гощі, а також багатьох районних рад.

"Приймаючи вказані рішення, посадові особи сільських, селищних, районних та міських рад області вийшли за межі наданих Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" повноважень, чим порушили вимоги статті 19 Конституції України", – сказано в релізі прес-служби прокурора Рівненської області.

Працівники органів прокуратури області і надалі будуть вживати заходів реагування на будь-які порушення закону, йдеться в заяві.

У сусідньому Луцьку суд уже зобов'язав місцеве самоврядування демонтувати таблички з символікою Євросоюзу, яку нещодавно встановили на в'їзді до міста, а також зняти прапор Євросоюзу на щоглі біля міськради. Така ж ситуація у Ковелі, Локачах та інших містах Волині.

Відтак європейські прапорці лишилися лише на ялинках передноворічних центральних майданів волинських міст.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_v-zahidnih-oblastyah-cherez-sud-hochut-zaboroniti-prapori-es-na-adminbudivlyah/533128">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk