ВР цього тижня має прийняти новий закон про захист учасників акцій протесту від переслідувань - Кличко

3 февраля 2014
3473 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3525.jpg

Парламент минулого тижня прийняв закон про амністію учасників протестів, згідно з яким мітингувальникам дали 15 днів на звільнення адміністративних будівель і вулиць. Опозиція виступила проти даного документа, оскільки вважає, що люди повинні бути амністовані без умов.

«Ми повинні дати собі звіт: закон про заручників, який чомусь називають законом про амністію, не діє, і діяти не буде ... Тому ми повинні прийняти новий закон про захист від переслідувань без будь-яких умов. Проект закону вже зареєстрований депутатами нашої фракції», - сказав Кличко на засіданні Погоджувальної ради парламентських фракцій у Києві в понеділок, 3 лютого.

Він також зазначив, що парламент повинен виправити несправедливість стосовно людей і змінити систему влади, зокрема, повернутися до Конституції 2004 року, яка передбачає повернення до парламентсько-президентської форми правління.

Кличко також наголосив, що Генпрокурор повинен відзвітувати у парламенті і розповісти про те, як триває розслідування, і чому досі не названі винні у вбивстві людей під час масових акцій.

«Якщо потрібно, давайте оголосимо всі тижні пленарними і будемо працювати в цьому режимі, поки не будуть прийняті всі необхідні рішення», - сказав лідер УДАРу.

Похожие статьи:

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости ПолитикиРезолюція Евромайдана Донецька

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk