З 1 червня 2015 року право на пільговий проїзд змінено

20 июня 2015
2405 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9246.jpg

Як змінилось право на пільговий проїзд з 1 червня? Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №76-VIII від 28.12.2014 року до окремих законів України внесено зміни, в тому числі і щодо вилучення права окремих категорій громадян на пільговий проїзд з 1 червня 2015 року.Зокрема втратили право на пільговий проїзд:

  1. Учасники війни; члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
  2. Ветерани праці; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
  3. Жертви нацистських переслідувань.
  4. Діти війни.
  5. Інваліди 3 групи.

Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 року №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994 року №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. №354» передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.

Таким чином, особи, які мають статус учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, з 1 червня цього року зможуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди. Також збережено право на пільговий проїзд: інвалідам війни, учасникам бойових дій, ветеранам військової служби, учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій з посвідченням серії А, дітям з багатодітних сімей, інвалідам І та ІІ групи, особам, які супроводжують інваліда І групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням із малозабезпечених сімей.

Надання пільгового проїзду зазначеним вище пільговим категоріям громадян здійснюватиметься на попередніх умовах.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети