Захоплення Львівської ОДА. Співробітників не пускають у будівлю, відкрито кримінальне провадження

24 января 2014
3967 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3242.jpg

Кілька десятків співробітників держадміністрації зібралися біля проходу через барикади, а потім пройшли до головного входу в будівлю і попросили, щоб їх пропустили на робочі місця, тому що вони виконують свою роботу. Однак люди всередині зустріли їх криками "Ганьба!", а потім до співробітників облдержадміністрації вийшов комендант будівлі Андрій Соколов. Він заявив, що поки в Україні не оберуть нову чесну владу, співробітники облдержадміністрації в цій будівлі працювати не будуть.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало до самої захопленої будівлі поки не під'їжджав.

Водночас барикади біля будівлі облдержадміністрації значно зросли. На мішках з піском і зі снігом з'явилися автомобільні покришки, укріплені дерев'яними кілками. У будівлю залишилося тільки два входи, біля яких стоять юнаки із загонів самооборони і пропускають тільки співробітників обласної ради, депутатів облради та журналістів.

За фактом захоплення 23 січня будівлі Львівської облдержадміністрації відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 341 Кримінального кодексу України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд). Розпочато досудове розслідування.

Як повідомлялося, 23 січня у Львові мітингувальники захопили будівлю ОДА і змусили губернатора Олега Сала написати заяву про звільнення. Пізніше прес-служба голови облдержадміністрації повідомила, що він написав заяву під тиском.

Похожие статьи:

Новости УкраиныСуд звільнив від кримінальної відповідальності вісьмох євромайданівців - прокуратура

Новости ПолитикиПрокуратура області розслідує захоплення Полтавської облради

Новости УкраиныСуд зобов'язав мітингувальників звільнити будівлю Полтавської облради

Новости ОбществаЗвернення столичної прокуратури у зв’язку із знаходженням неповнолітніх в епіцентрі протистоянь

Новости УкраиныЛьвовские регионалы призвали Азарова уйти в отставку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk