Залучені у Росії кошти Україна направить на підвищення конкурентоспроможності економіки - Мінекономрозвитку

20 января 2014
2347 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3080.jpg

«Ці проекти важливі для подальшого розвитку України, для підвищення конкурентоспроможності країни та підвищення, в кінцевому підсумку, рівня життя нашого населення», - зазначив Міністр.


Він повідомив, що на сьогодні погоджено 23 основних проекти між Україною та Росією у важливих високотехнологічних галузях економіки, насамперед, в авіабудуванні, атомній енергетиці, суднобудуванні, космічній галузі, зв'язку.

Також Ігор Прасолов зазначив, що вже прорахована попередня вартість проектів, готовадокументація, техніко-економічне обґрунтування, визначені відповідальні за їхню реалізацію.

«Загальна попередня вартість проектів становить близько 56,4 млрд доларів. Такимчином, на рік Україна може отримувати до 8 млрд долларовроссійскіх інвестицій нареалізацію проектів у пріоритетних галузях економіки, і дуже важливо, що до реалізації цих проектів ми приступаємо вже 2014 року», - підкреслив Міністр.

При цьому він висловив упевненість, що Україна повною мірою зможе використовувати залучені ресурси для формування бази, необхідної для забезпечення стабільногоекономічного зростання.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk