Залучені у Росії кошти Україна направить на підвищення конкурентоспроможності економіки - Мінекономрозвитку

20 января 2014
2386 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3080.jpg

«Ці проекти важливі для подальшого розвитку України, для підвищення конкурентоспроможності країни та підвищення, в кінцевому підсумку, рівня життя нашого населення», - зазначив Міністр.


Він повідомив, що на сьогодні погоджено 23 основних проекти між Україною та Росією у важливих високотехнологічних галузях економіки, насамперед, в авіабудуванні, атомній енергетиці, суднобудуванні, космічній галузі, зв'язку.

Також Ігор Прасолов зазначив, що вже прорахована попередня вартість проектів, готовадокументація, техніко-економічне обґрунтування, визначені відповідальні за їхню реалізацію.

«Загальна попередня вартість проектів становить близько 56,4 млрд доларів. Такимчином, на рік Україна може отримувати до 8 млрд долларовроссійскіх інвестицій нареалізацію проектів у пріоритетних галузях економіки, і дуже важливо, що до реалізації цих проектів ми приступаємо вже 2014 року», - підкреслив Міністр.

При цьому він висловив упевненість, що Україна повною мірою зможе використовувати залучені ресурси для формування бази, необхідної для забезпечення стабільногоекономічного зростання.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk