​Директор ЦРУ обговорював у Києві створення надійних каналів обміну розвідданими

16 апреля 2014
3842 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4481.jpg

Білий дім схвалив надання Україні більш докладних відомостей.

Директор ЦРУ США Джон Бреннан обговорював у Києві «створення нових, більш надійних каналів обміну розвідувальною інформацією США» з діючою владою на Україні.

— Білий дім схвалив надання Україні більш докладних розвідданих, проте, адміністрація Обами поки ще продовжує розглядати запит українців про передачу даних в режимі реального часу, — пише «Daily Beast». — Мета візиту Бреннана полягала насамперед у тому, щоб підбадьорити політичне керівництво України і запевнити, що Сполучені Штати його як і раніше підтримують, а також викласти Києву нову політику обмеженого надання розвідданих.

Влада України, відповідно до публікації, «просили також надати їм сучасне захищене комунікаційне обладнання США», але згоди поки не отримала.

Як стверджує видання, у Києві хочуть, щоб дані американської розвідки надходили насамперед політичному керівництву України, а не її військовому командуванню. Ставлення США до цього запиту не уточнюється, але при цьому підкреслюється, що, на думку американської розвідки, збройні сили і спецслужби України разом з їх каналами зв'язку не становлять ніякого секрету для Росії, «оскільки до лютого ці країни були партнерами в питаннях безпеки».

Похожие статьи:

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости в мире​Доменіко Дольче і Стефано Габбана знову визнані винними та сядуть до в’язниці

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

Новости Политики​Махницький зможе позбавляти нардепів недоторканості

Новости Культуры​У Колумбії в зв'язку зі смертю Габріеля Гарсії Маркеса оголошено триденний траур

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk